Aionian Verses

І зачали всі сини його та всі дочки його потішати його. Але він не міг утішитися, та й сказав: У жалобі зійду я до сина мого до шеолу. І плакав за ним його батько. (Sheol h7585)
А той відказав: Не зійде з вами мій син, бо брат його вмер, а він сам позостався... А трапиться йому нещастя в дорозі, якою підете, то в смутку зведете мою сивину до шеолу!... (Sheol h7585)
А заберете ви також цього від мене, і спіткає його нещастя, то зведете ви сивину мою цим злом до шеолу. (Sheol h7585)
То станеться, коли він побачить, що юнака нема, то помре. І зведуть твої раби сивину раба твого, нашого батька, у смутку до шеолу... (Sheol h7585)
А коли Господь створить щось нове, і земля відкриє уста свої та й поглине їх та все, що їхнє, і вони зійдуть живі до шеолу, то пізнаєте, що люди образили Господа. (Sheol h7585)
І зійшли вони та все, що їхнє, живі до шеолу, і накрила їх земля, і вони погинули з-посеред збору! (Sheol h7585)
Бо був загорівся огонь Мого гніву, і палився він аж до шеолу найглибшого, і він землю поїв та її врожай, і спалив був підвалини гір. (Sheol h7585)
Господь побиває й оживлює, до шеолу знижає й підносить до неба. (Sheol h7585)
Тенета шеолу мене оточили, а пастки смертельні мене попередили! (Sheol h7585)
І ти зробиш за своєю мудрістю, і не даси знизитися сивині його мирно до шеолу. (Sheol h7585)
А тепер не прощай йому, бо ти муж мудрий, і знатимеш, що зробити йому, і ти сивину його зведеш у крові до шеолу. (Sheol h7585)
Як хмара зникає й проходить, так хто сходить в шеол, не виходить, (Sheol h7585)
Вона вища від неба, що зможеш зробити? І глибша вона за шеол, як пізнаєш її? (Sheol h7585)
О, якби Ти в шеолі мене заховав, коли б Ти мене приховав, аж поки минеться Твій гнів, коли б час Ти призначив мені, та й про мене згадав! (Sheol h7585)
Якщо сподіваюсь, то тільки шеолу, як дому свого, в темноті постелю своє ложе... (Sheol h7585)
До шеолових засувів зійде вона, коли зійдемо разом до пороху... (Sheol h7585)
Провадять в добрі свої дні, і сходять в спокої в шеол. (Sheol h7585)
Як посуха та спека їдять сніжну воду, так шеол поїсть грішників! (Sheol h7585)
Голий шеол перед Ним, і нема покриття Аваддону. (Sheol h7585)
Бож у смерті нема пам'ятання про Тебе, у шеолі ж хто буде хвалити Тебе? (Sheol h7585)
Попрямують безбожні в шеол, всі народи, що Бога забули, (Sheol h7585)
Бо Ти не опустиш моєї душі до шеолу, не попустиш Своєму святому побачити тління! (Sheol h7585)
Тенета шеолу мене оточили, і пастки смертельні мене попередили. (Sheol h7585)
Господи, вивів Ти душу мою із шеолу, Ти мене оживив, щоб в могилу не сходити мені! (Sheol h7585)
Господи, щоб не бути мені посоромленим, що кличу до Тебе! Нехай посоромлені будуть безбожні, хай замовкнуть та йдуть до шеолу, (Sheol h7585)
Вони зійдуть в шеол, і смерть їх пасе, немов вівці, а праведники запанують над ними від рання; подоба їхня знищиться, шеол буде мешканням для них... (Sheol h7585)
Та визволить Бог мою душу із влади шеолу, бо Він мене візьме! Села. (Sheol h7585)
Нехай же впаде на них смерть, нехай зійдуть вони до шеолу живими, бо зло в їхнім мешканні, у їхній середині! (Sheol h7585)
велика бо милість Твоя надо мною, і вирвав Ти душу мою від шеолу глибокого! (Sheol h7585)
душа бо моя наситилась нещастями, а життя моє зблизилося до шеолу! (Sheol h7585)
Котрий чоловік буде жити, а смерти на бачитиме, збереже свою душу від сили шеолу? Села. (Sheol h7585)
Болі смерти мене оточили і знайшли мене муки шеолу, нещастя та смуток знайшов я! (Sheol h7585)
Якщо я на небо зійду, то Ти там, або постелюся в шеолі ось Ти! (Sheol h7585)
Як дрова рубають й розколюють їх на землі, так розкидані наші кістки над отвором шеолу. (Sheol h7585)
живих поковтаймо ми їх, як шеол, та здорових, як тих, які сходять до гробу! (Sheol h7585)
її ноги до смерти спускаються, шеолу тримаються кроки її! (Sheol h7585)
Її дім до шеолу дороги, що провадять до смертних кімнат... (Sheol h7585)
І не відає він, що самі там мерці, у глибинах шеолу запрошені нею!... (Sheol h7585)
Шеол й Аваддон перед Господом, тим більше серця синів людських! (Sheol h7585)
Путь життя для премудрого угору, щоб віддалюватись від шеолу внизу. (Sheol h7585)
ти різкою виб'єш його, і душу його від шеолу врятуєш. (Sheol h7585)
Шеол й Аваддон не наситяться, не наситяться й очі людини. (Sheol h7585)
шеол та утроба неплідна, водою земля не насититься, і не скаже досить огонь! (Sheol h7585)
Все, що всилі чинити рука твоя, теє роби, бо немає в шеолі, куди ти йдеш, ні роботи, ні роздуму, ані знання, ані мудрости! (Sheol h7585)
Поклади ти мене, як печатку на серце своє, як печать на рамено своє, бо сильне кохання, як смерть, заздрощі непереможні, немов той шеол, його жар жар огню, воно полум'я Господа! (Sheol h7585)
Тому то розширив шеол пожадливість свою і безмірно розкрив свою пащу, і зійде до нього його пишнота, і його натовп, і гуркіт його, й ті, що тішаться в ньому. (Sheol h7585)
Заворушивсь тобою іздолу шеол назустріч твоєму приходу; померлих тобі побудив, усіх проводирів на землі, і підняв з їхніх тронів всіх людських царів. (Sheol h7585)
Зіпхнута в шеол твоя гордість та гра твоїх арф; вистелено під тобою червою, і червяк накриває тебе... (Sheol h7585)
Та скинений ти до шеолу, до найглибшого гробу! (Sheol h7585)
Бо кажете ви: Заповіта ми склали зо смертю і з шеолом зробили умову. Як перейде той бич, мов вода заливна, то не прийде до нас, бо брехню ми зробили притулком своїм, і в брехні ми сховались! (Sheol h7585)
І заповіт ваш із смертю поламаний буде, а ваша умова з шеолом не втримається: як перейде нищівна кара, то вас вона стопче! (Sheol h7585)
Я сказав був: Опівдні днів своїх відійду до шеолових брам, решти років своїх я не матиму... (Sheol h7585)
бо не буде ж шеол прославляти Тебе, смерть не буде Тебе вихваляти... Не мають надії на правду Твою ті, хто сходить до гробу. (Sheol h7585)
І ти до Молоха з оливою ходиш, і намножуєш масті свої; і посилаєш далеко своїх посланців, і знижаєшся аж до шеолу. (Sheol h7585)
Так говорить Господь Бог: Того дня, коли він зійшов до шеолу, учинив Я жалобу, закрив над ними безодню, затримав його річки, і була стримана велика вода, і затемнив над ним Лівана, а всі польові дерева помліли над ним. (Sheol h7585)
Від гуку упадку його Я вчинив тремтячими народи, коли Я знизив його до шеолу з тими, що сходять до гробу. І потішилися в підземному краї всі еденські дерева, добірне та добре Ливанське, всі, що п'ють воду. (Sheol h7585)
Також вони зійшли з ними до шеолу, до побитих мечем, що сиділи, як його помічники, в його тіні серед народів. (Sheol h7585)
Будуть йому говорити сильніші з хоробрих з-посеред шеолу із помічниками: Посходили, полягали ці необрізанці, побиті мечем: (Sheol h7585)
І не будуть лежати із лицарями, що попадали із необрізанців, що зійшли до шеолу з військовим знаряддям своїм, і поклали свої мечі під свої голови, і їхня провина на їхніх костях, бо жах перед лицарями був у краї живих, (Sheol h7585)
З рук шеолу Я викуплю їх, від смерти їх вибавлю. Де, смерте, жало твоє? Де, шеоле, твоя перемога? Жаль сховається перед очима Моїми! (Sheol h7585)
Якщо б закопались вони до шеолу, то й звідти рука Моя їх забере, і якщо б піднялися на небо, то й звідти їх скину! (Sheol h7585)
та й казав: Я кликав з нещастя свого до Господа, і відповідь дав Він мені, із нутра шеолу кричав я, і почув Ти мій голос! (Sheol h7585)
І що ж, як зрадливе вино, так горда людина спокою не знає: він роззявлює пащу свою, як шеол, і не насичується, як та смерть, і всіх людей він до себе збирає, і всі народи до себе згромаджує. (Sheol h7585)
А Я вам кажу, що кожен, хто гнівається на брата свого, підпадає вже судові. А хто скаже на брата свого: рака, підпадає верховному судові, а хто скаже дурний, підпадає геєнні огненній. (Geenna g1067)
Коли праве око твоє спокушає тебе, його вибери, і кинь від себе: бо краще тобі, щоб загинув один із твоїх членів, аніж до геєнни все тіло твоє було вкинене. (Geenna g1067)
І як правиця твоя спокушає тебе, відітни її й кинь від себе: бо краще тобі, щоб загинув один із твоїх членів, аніж до геєнни все тіло твоє було вкинене. (Geenna g1067)
І не лякайтеся тих, хто тіло вбиває, а душі вбити не може; але бійтеся більше того, хто може й душу, і тіло вам занапастити в геєнні. (Geenna g1067)
А ти, Капернауме, що до неба піднісся, аж до аду ти зійдеш. Бо коли б у Содомі були відбулися ті чуда, що в тобі вони стались, то лишився б він був по сьогоднішній день. (Hadēs g86)
І як скаже хто слово на Людського Сина, то йому проститься те; а коли скаже проти Духа Святого, не проститься того йому ані в цім віці, ані в майбутнім! (aiōn g165)
А між терен посіяне, це той, хто слухає слово, але клопоти віку цього та омана багатства заглушують слово, і воно зостається без плоду. (aiōn g165)
а ворог, що всіяв його це диявол, жнива кінець віку, а женці Анголи. (aiōn g165)
І як збирають кукіль, і як палять в огні, так буде й наприкінці віку цього. (aiōn g165)
Так буде й наприкінці віку: Анголи повиходять, і вилучать злих з-поміж праведних, (aiōn g165)
І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її. (Hadēs g86)
Коли тільки рука твоя, чи нога твоя спокушає тебе, відітни її й кинь від себе: краще тобі увійти в життя одноруким або одноногим, ніж з обома руками чи з обома ногами бути вкиненому в огонь вічний. (aiōnios g166)
І коли твоє око тебе спокушає його вибери й кинь від себе: краще тобі однооким ввійти в життя, ніж з обома очима бути вкиненому до геєнни огненної. (Geenna g1067)
І підійшов ось один, і до Нього сказав: Учителю Добрий, що маю зробити я доброго, щоб мати життя вічне? (aiōnios g166)
І кожен, хто за Ймення Моє кине дім, чи братів, чи сестер, або батька, чи матір, чи діти, чи землі, той багатокротно одержить і успадкує вічне життя. (aiōnios g166)
І побачив Він при дорозі одне фіґове дерево, і до нього прийшов, та нічого, крім листя самого, на нім не знайшов. І до нього Він каже: Нехай плоду із тебе не буде ніколи повіки! І фіґове дерево зараз усохло. (aiōn g165)
Горе вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що обходите море та землю, щоб придбати нововірця одного; а коли те стається, то робите його сином геєнни, вдвоє гіршим від вас! (Geenna g1067)
О змії, о роде гадючий, як ви втечете від засуду до геєнни? (Geenna g1067)
Коли ж Він сидів на Оливній горі, підійшли Його учні до Нього самотньо й спитали: Скажи нам, коли станеться це? І яка буде ознака приходу Твого й кінця віку? (aiōn g165)
Тоді скаже й тим, хто ліворуч: Ідіть ви від Мене, прокляті, у вічний огонь, що дияволові та його посланцям приготований. (aiōnios g166)
І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя. (aiōnios g166)
навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь (aiōn g165)
Але, хто богозневажить Духа Святого, повіки йому не відпуститься, але гріху вічному він підпадає. (aiōn g165, aiōnios g166)
але клопоти цьогосвітні й омана багатства та різні бажання ввіходять, та й заглушують слово, і плоду воно не дає. (aiōn g165)
І коли рука твоя спокушає тебе, відітни її: краще тобі ввійти до життя одноруким, ніж з обома руками ввійти до геєнни, до огню невгасимого, (Geenna g1067)
І коли нога твоя спокушає тебе, відітни її: краще тобі ввійти до життя одноногим, ніж з обома ногами бути вкиненому до геєнни, до огню невгасимого, (Geenna g1067)
І коли твоє око тебе спокушає, вибери його: краще тобі однооким ввійти в Царство Боже, ніж з обома очима бути вкиненому до геєнни огненної, (Geenna g1067)
І коли вирушав Він у путь, то швидко наблизивсь один, упав перед Ним на коліна, і спитався Його: Учителю Добрий, що робити мені, щоб вічне життя вспадкувати? (aiōnios g166)
і не одержав би в сто раз більше тепер, цього часу, серед переслідувань, домів, і братів, і сестер, і матерів, і дітей, і піль, а в віці наступному вічне життя. (aiōn g165, aiōnios g166)
І озвався Ісус і промовив до нього: Щоб більше ніхто твого плоду не з'їв аж повіки! А учні Його все те чули. (aiōn g165)
І повік царюватиме Він у домі Якова, і царюванню Його не буде кінця. (aiōn g165)
як прорік був Він нашим отцям, Аврааму й насінню його аж повіки! (aiōn g165)
як був заповів відвіку устами святих пророків Своїх, (aiōn g165)
І благали Його, щоб Він їм не звелів іти в безодню. (Abyssos g12)
А ти, Капернауме, що до неба піднісся, аж до аду ти зійдеш! (Hadēs g86)
І підвівсь ось законник один, і сказав, Його випробовуючи: Учителю, що робити мені, щоб вічне життя осягнути? (aiōnios g166)
Але вкажу вам, кого треба боятися: Бійтесь того, хто має владу, убивши, укинути в геєнну. Так, кажу вам: Того бійтеся! (Geenna g1067)
І пан похвалив управителя цього невірного, що він мудро вчинив. Бо сини цього світу в своїм поколінні мудріші, аніж сини світла. (aiōn g165)
І Я вам кажу: Набувайте друзів собі від багатства неправедного, щоб, коли проминеться воно, прийняли вас до вічних осель. (aiōnios g166)
І, терплячи муки в аду, звів він очі свої, та й побачив здаля Авраама та Лазаря на лоні його. (Hadēs g86)
І запитався Його один із начальників, говорячи: Учителю Добрий, що робити мені, щоб вспадкувати вічне життя? (aiōnios g166)
і не одержав би значно більш цього часу, а в віці наступнім життя вічне. (aiōn g165, aiōnios g166)
Ісус же промовив у відповідь їм: Женяться й заміж виходять сини цього віку. (aiōn g165)
А ті, що будуть достойні того віку й воскресіння з мертвих, не будуть ні женитись, ні заміж виходити, (aiōn g165)
щоб кожен, хто вірує в Нього, мав вічне життя. (aiōnios g166)
Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне. (aiōnios g166)
Хто вірує в Сина, той має вічне життя; а хто в Сина не вірує, той життя не побачить а гнів Божий на нім перебуває. (aiōnios g166)
А хто питиме воду, що Я йому дам, прагнути не буде повік, бо вода, що Я йому дам, стане в нім джерелом тієї води, що тече в життя вічне. (aiōn g165, aiōnios g166)
А хто жне, той заплату бере, та збирає врожай в життя вічне, щоб хто сіє й хто жне разом раділи. (aiōnios g166)
Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя. (aiōnios g166)
Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене! (aiōnios g166)
Пильнуйте не про поживу, що гине, але про поживу, що зостається на вічне життя, яку дасть нам Син Людський, бо відзначив Його Бог Отець. (aiōnios g166)
Оце ж воля Мого Отця, щоб усякий, хто Сина бачить та вірує в Нього, мав вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня. (aiōnios g166)
Поправді, поправді кажу Вам: Хто вірує в Мене, життя вічне той має. (aiōnios g166)
Я хліб живий, що з неба зійшов: коли хто споживатиме хліб цей, той повік буде жити. А хліб, що дам Я, то є тіло Моє, яке Я за життя світові дам. (aiōn g165)
Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня. (aiōnios g166)
То є хліб, що з неба зійшов. Не як ваші отці їли манну й померли, хто цей хліб споживає, той жити буде повік! (aiōn g165)
Відповів Йому Симон Петро: До кого ми підемо, Господи? Ти маєш слова життя вічного. (aiōnios g166)
І не зостається раб у домі повік, але Син зостається повік. (aiōn g165)
Поправді, поправді кажу вам: Хто слово Моє берегтиме, не побачить той смерти повік! (aiōn g165)
І сказали до Нього юдеї: Тепер ми дізнались, що демона маєш: умер Авраам і пророки, а Ти кажеш: Хто науку Мою берегтиме, не скуштує той смерти повік. (aiōn g165)
Відвіку не чувано, щоб хто очі відкрив був сліпому з народження. (aiōn g165)
І Я життя вічне даю їм, і вони не загинуть повік, і ніхто їх не вихопить із Моєї руки. (aiōn g165, aiōnios g166)
І кожен, хто живе та хто вірує в Мене, повіки не вмре. Чи ти віруєш в це? (aiōn g165)
Хто кохає душу свою, той погубить її; хто ж ненавидить душу свою на цім світі, збереже її в вічне життя. (aiōnios g166)
А народ відповів Йому: Ми чули з Закону, що Христос перебуває повік, то чого ж Ти говориш, що Людському Сину потрібно піднесеному бути? Хто такий Цей Син Людський? (aiōn g165)
І відаю Я, що Його ота заповідь то вічне життя. Тож що Я говорю, то так говорю, як Отець Мені розповідав. (aiōnios g166)
Говорить до Нього Петро: Ти повік мені ніг не обмиєш! Ісус відповів йому: Коли Я не вмию тебе, ти не матимеш частки зо Мною. (aiōn g165)
І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував, (aiōn g165)
бо Ти дав Йому владу над тілом усяким, щоб Він дав життя вічне всім їм, яких дав Ти Йому. (aiōnios g166)
Життя ж вічне це те, щоб пізнали Тебе, єдиного Бога правдивого, та Ісуса Христа, що послав Ти Його. (aiōnios g166)
Бо не позоставиш Ти в аду моєї душі, і не даси Ти Своєму Святому побачити тління! (Hadēs g86)
у передбаченні він говорив про Христове воскресення, що не буде зоставлений в аду, ані тіло Його не зазнає зотління. (Hadēs g86)
що Його небо мусить прийняти аж до часу відновлення всього, про що провіщав Бог від віку устами всіх святих пророків Своїх! (aiōn g165)
Тоді Павло та Варнава мужньо промовили: До вас перших потрібно було говорить Слово Боже; та коли ви його відкидаєте, а себе вважаєте за недостойних вічного життя, то ось до поган ми звертаємось. (aiōnios g166)
А погани, почувши таке, раділи та Слово Господнє хвалили. І всі ті, хто призначений був в життя вічне, увірували. (aiōnios g166)
Господеві відвіку відомі всі вчинки Його. (aiōn g165)
Бо Його невидиме від створення світу, власне Його вічна сила й Божество, думанням про твори стає видиме. Так що нема їм виправдання, (aïdios g126)
Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (aiōn g165)
тим, хто витривалістю в добрім ділі шукає слави, і чести, і нетління, життя вічне, (aiōnios g166)
щоб, як гріх панував через смерть, так само й благодать запанувала через праведність для життя вічного Ісусом Христом, Господом нашим. (aiōnios g166)
А тепер, звільнившися від гріха й ставши рабами Богові, маєте плід ваш на освячення, а кінець життя вічне. (aiōnios g166)
Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім! (aiōnios g166)
що їхні й отці, і від них же тілом Христос, що Він над усіма Бог, благословенний, навіки, амінь. (aiōn g165)
або: Хто зійде в безодню? цебто вивести з мертвих Христа. (Abyssos g12)
Бо все з Нього, через Нього і для Нього! Йому слава навіки. Амінь. (aiōn g165)
і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість. (aiōn g165)
А Тому, хто може поставити вас міцно згідно з моєю Євангелією й проповіддю Ісуса Христа, за об'явленням таємниці, що від вічних часів була замовчана, (aiōnios g166)
а тепер виявлена, і через пророцькі писання, з наказу вічного Бога, на послух вірі по всіх народах провіщена, (aiōnios g166)
єдиному мудрому Богові, через Ісуса Христа, слава навіки! Амінь. (aiōn g165)
Де мудрий? Де книжник? Де дослідувач віку цього? Хіба Бог мудрість світу цього не змінив на глупоту? (aiōn g165)
А ми говоримо про мудрість між досконалими, але мудрість не віку цього, ані володарів цього віку, що гинуть, (aiōn g165)
але ми говоримо Божу мудрість у таємниці, приховану, яку Бог перед віками призначив нам на славу, (aiōn g165)
яку ніхто з володарів цього віку не пізнав; коли б бо пізнали були, то не розп'яли б вони Господа слави! (aiōn g165)
Хай не зводить ніхто сам себе. Як кому з вас здається, що він мудрий в цім віці, нехай стане нерозумним, щоб бути премудрим. (aiōn g165)
Ось тому, коли їжа спокушує брата мого, то повік я не їстиму м'яса, щоб не спокусити брата свого! (aiōn g165)
Усе це трапилось з ними, як приклади, а написане нам на науку, бо за нашого часу кінець віку прийшов. (aiōn g165)
Де, смерте, твоя перемога? Де твоє, смерте, жало? (Hadēs g86)
для невіруючих, яким бог цього віку засліпив розум, щоб для них не засяяло світло Євангелії слави Христа, а Він образ Божий. (aiōn g165)
Бо теперішнє легке наше горе достачає для нас у безмірнім багатстві славу вічної ваги, (aiōnios g166)
коли ми не дивимося на видиме, а на невидиме. Бо видиме дочасне, невидиме ж вічне! (aiōnios g166)
Знаємо бо, коли земний мешкальний намет наш зруйнується, то маємо будівлю від Бога на небі, дім нерукотворний та вічний. (aiōnios g166)
як написано: Розсипав та вбогим роздав, Його справедливість триває навіки! (aiōn g165)
Знає Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, а Він благословенний навіки, що я не говорю неправди. (aiōn g165)
що за наші гріхи дав Самого Себе, щоб від злого сучасного віку нас визволити, за волею Бога й Отця нашого, (aiōn g165)
Йому слава на віки вічні, амінь! (aiōn g165)
Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне. (aiōnios g166)
вище від усякого уряду, і влади, і сили, і панування, і всякого ймення, що назване не тільки в цім віці, але й у майбутньому. (aiōn g165)
в яких ви колись проживали за звичаєм віку цього, за волею князя, що панує в повітрі, духа, що працює тепер у неслухняних, (aiōn g165)
щоб у наступних віках показати безмірне багатство благодаті Своєї в добрості до нас у Христі Ісусі. (aiōn g165)
та висвітлити, що то є зарядження таємниці, яка від віків захована в Бозі, Який створив усе, (aiōn g165)
за відвічної постанови, яку Він учинив у Христі Ісусі, Господі нашім, (aiōn g165)
Тому слава в Церкві та в Христі Ісусі на всі покоління на вічні віки. Амінь. (aiōn g165)
Бо ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби. (aiōn g165)
А Богові й нашому Отцеві слава на віки віків. Амінь. (aiōn g165)
Таємницю, заховану від віків і поколінь, а тепер виявлену Його святим, (aiōn g165)
Вони кару приймуть, вічну погибіль від лиця Господнього та від слави потуги Його, (aiōnios g166)
Сам же Господь наш Ісус Христос і Бог Отець наш, що нас полюбив і дав у благодаті вічну потіху та добру надію, (aiōnios g166)
Але я тому був помилуваний, щоб Ісус Христос на першім мені показав усе довготерпіння, для прикладу тим, що мають увірувати в Нього на вічне життя. (aiōnios g166)
А Цареві віків, нетлінному, невидимому, єдиному Богові честь і слава на вічні віки. Амінь. (aiōn g165)
Змагай добрим змагом віри, ухопися за вічне життя, до якого й покликаний ти, і визнав був добре визнання перед свідками багатьома. (aiōnios g166)
Єдиний, що має безсмертя, і живе в неприступному світлі, Якого не бачив ніхто із людей, ані бачити не може. Честь Йому й вічна влада, амінь! (aiōnios g166)
Наказуй багатим за віку теперішнього, щоб не неслися високо, і щоб надії не клали на багатство непевне, а на Бога Живого, що щедро дає нам усе на спожиток, (aiōn g165)
щоб збирали собі скарб, як добру основу в майбутньому, щоб прийняти правдиве життя. (aiōnios g166)
що нас спас і покликав святим покликом, не за наші діла, але з волі Своєї та з благодаті, що нам дана в Христі Ісусі попереду вічних часів. (aiōnios g166)
Через це переношу я все ради вибраних, щоб і вони доступили спасіння, що в Христі Ісусі, зо славою вічною. (aiōnios g166)
Бо Димас мене кинув, цей вік полюбивши, і пішов до Солуня, Крискент до Галатії, Тит до Далматії. (aiōn g165)
А від усякого вчинку лихого Господь мене визволить та збереже для Свого Небесного Царства. Йому слава на віки вічні, амінь! (aiōn g165)
в надії вічного життя, яке обіцяв був від вічних часів необманливий Бог, (aiōnios g166)
і навчає нас, щоб ми, відцуравшись безбожности та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно, і побожно в теперішнім віці, (aiōn g165)
щоб ми виправдались Його благодаттю, і стали спадкоємцями за надією на вічне життя. (aiōnios g166)
Бо може для того він був розлучився на час, щоб навіки прийняв ти його, (aiōnios g166)
а в останні ці дні промовляв Він до нас через Сина, що Його настановив за Наслідника всього, що Ним і віки Він створив. (aiōn g165)
А про Сина: Престол Твій, о Боже, навік віку; берло Твого царювання берло праведности. (aiōn g165)
Як і на іншому місці говорить: Ти Священик навіки за чином Мелхиседековим. (aiōn g165)
А вдосконалившися, Він для всіх, хто слухняний Йому, спричинився для вічного спасіння, (aiōnios g166)
науки про хрищення, про покладання рук, про воскресіння мертвих та вічний суд. (aiōnios g166)
і скуштували доброго Божого Слова та сили майбутнього віку, (aiōn g165)
куди, як предтеча, за нас увійшов був Ісус, ставши навіки Первосвящеником за чином Мелхиседековим. (aiōn g165)
Бо свідчить: Ти Священик навіки за чином Мелхиседековим. (aiōn g165)
вони бо без клятви були священиками, Цей же з клятвою через Того, Хто говорить до Нього: Клявся Господь і не буде Він каятися: Ти Священик навіки за чином Мелхиседековим, (aiōn g165)
але Цей, що навіки лишається, безперестанне Священство Він має. (aiōn g165)
Закон бо людей ставить первосвящениками, що немочі мають, але слово клятви, що воно за Законом, ставить Сина, Який досконалий навіки! (aiōn g165)
і не з кров'ю козлів та телят, але з власною кров'ю увійшов до святині один раз, та й набув вічне відкуплення. (aiōnios g166)
скільки ж більш кров Христа, що Себе непорочного Богу приніс Святим Духом, очистить наше сумління від мертвих учинків, щоб служити нам Богові Живому! (aiōnios g166)
Тому Він Посередник Нового Заповіту, щоб через смерть, що була для відкуплення від переступів, учинених за першого заповіту, покликані прийняли обітницю вічного спадку. (aiōnios g166)
бо інакше Він мусів би часто страждати ще від закладин світу, а тепер Він з'явився один раз на схилку віків, щоб власною жертвою знищити гріх. (aiōn g165)
Вірою ми розуміємо, що віки Словом Божим збудовані, так що з невидимого сталось видиме. (aiōn g165)
Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий! (aiōn g165)
Бог же миру, що з мертвих підняв великого Пастиря вівцям кров'ю вічного заповіту, Господа нашого Ісуса, (aiōnios g166)
нехай вас удосконалить у кожному доброму ділі, щоб волю чинити Його, чинячи в вас любе перед лицем Його через Ісуса Христа, Якому слава на віки вічні. Амінь. (aiōn g165)
І язик то огонь. Як світ неправости, поставлений так поміж нашими членами, язик сквернить усе тіло, запалює круг життя, і сам запалюється від геєнни. (Geenna g1067)
бо народжені ви не з тлінного насіння, але з нетлінного, Словом Божим живим та тривалим. (aiōn g165)
а Слово Господнє повік пробуває! А це те Слово, яке звіщене вам в Євангелії. (aiōn g165)
Коли хто говорить, говори, як Божі слова. Коли хто служить, то служи, як від сили, яку дає Бог, щоб Бог прославлявся в усьому Ісусом Христом, що Йому слава та влада на віки вічні, амінь. (aiōn g165)
А Бог усякої благодаті, що покликав вас до вічної слави Своєї в Христі, нехай Сам удосконалить вас, хто трохи потерпів, хай упевнить, зміцнить, уґрунтує. (aiōnios g166)
Йому слава та влада на вічні віки, амінь. (aiōn g165)
Бо щедро відкриється вам вхід до вічного Царства Господа нашого й Спасителя Ісуса Христа. (aiōnios g166)
Бо як Бог Анголів, що згрішили, не помилував був, а в кайданах темряви вкинув до аду, і передав зберігати на суд; (Tartaroō g5020)
але щоб зростали в благодаті й пізнанні Господа нашого й Спасителя Ісуса Христа. Йому слава і тепер, і дня вічного! Амінь. (aiōn g165)
а життя з'явилось, і ми бачили, і свідчимо, і звіщаємо вам життя вічне, що в Отця перебувало й з'явилося нам, (aiōnios g166)
Минається і світ, і його пожадливість, а хто Божу волю виконує, той повік пробуває! (aiōn g165)
А оце та обітниця, яку Він Сам обіцяв нам: вічне життя. (aiōnios g166)
Кожен, хто ненавидить брата свого, той душогуб. А ви знаєте, що жаден душогуб не має вічного життя, що в нім перебувало б. (aiōnios g166)
А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це у Сині Його. (aiōnios g166)
Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя. (aiōnios g166)
Ми знаємо, що Син Божий прийшов, і розум нам дав, щоб пізнати Правдивого, і щоб бути в правдивому Сині Його, Ісусі Христі. Він Бог правдивий і вічне життя! (aiōnios g166)
за правду, що в нас пробуває й повік буде з нами: (aiōn g165)
І Анголів, що не зберегли початкового стану свого, але кинули житло своє, Він зберіг у вічних кайданах під темрявою на суд великого дня. (aïdios g126)
Як Содом і Гоморра та міста коло них, що таким самим способом чинили перелюб та ходили за іншим тілом, понесли кару вічного огню, і поставлені в приклад, (aiōnios g166)
люті хвилі морські, що з піною викидають власний сором; зорі блудні, що для них морок темряви бережеться повік. (aiōn g165)
бережіть себе самих у Божій любові, і чекайте милости Господа нашого Ісуса Христа для вічного життя. (aiōnios g166)
Єдиному премудрому Богові, Спасителеві нашому через Ісуса Христа, Господа нашого, слава, могутність, сила та влада перше всього віку, і тепер, і на всі віки! Амінь. (aiōn g165)
що вчинив нас царями, священиками Богові й Отцеві Своєму, Тому слава та сила на вічні віки! Амінь. (aiōn g165)
і Живий. І був Я мертвий, а ось Я Живий на вічні віки. І маю ключі Я від смерти й від аду. (aiōn g165, Hadēs g86)
І коли ті тварини складають славу, і честь, і подяку Тому, Хто сидить на престолі й живе віки вічні, (aiōn g165)
тоді падають двадцять чотири старці перед Тим, Хто сидить на престолі, і вклоняються Тому, Хто живе віки вічні, і складають вінці свої перед престолом та кажуть: (aiōn g165)
І кожне створіння, що воно на небі, і на землі, і під землею, і на морі, і все, що в них, чув я, говорило: Тому, Хто сидить на престолі, і Агнцеві благословення, і честь, і слава, і сила на вічні віки! (aiōn g165)
І я глянув, і ось кінь чалий. А той, хто на ньому сидів, на ім'я йому Смерть, за ним же слідом ішов Ад. І дана їм влада була на четвертій частині землі забивати мечем, і голодом, і мором, і земними звірми. (Hadēs g86)
кажучи: Амінь! Благословення, і слава, і мудрість, і хвала, і честь, і сила, і міць нашому Богу на вічні віки! Амінь! (aiōn g165)
І засурмив п'ятий Ангол, і я бачив зорю, що спала із неба додолу. І їй даний був ключ від криниці безодньої. (Abyssos g12)
І вона відімкнула криницю безодню, і дим повалив із криниці, мов дим із великої печі. І затьмилося сонце й повітря від криничного диму... (Abyssos g12)
І мала вона над собою царя, ангола безодні; йому по-єврейському ім'я Аваддон, а по-грецькому звався він Аполліон! (Abyssos g12)
та й поклявся Живучим по вічні віки, Який створив небо та те, що на ньому, і землю та те, що на ній, і море й що в нім, що вже часу не буде, (aiōn g165)
А коли вони скінчать свідоцтво своє, то звірина, що з безодні виходить, із ними війну поведе, і вона їх переможе та їх повбиває. (Abyssos g12)
І засурмив сьомий Ангол, і на небі зчинились гучні голоси, що казали: Перейшло панування над світом до Господа нашого та до Христа Його, і Він зацарює на вічні віки! (aiōn g165)
І побачив я іншого Ангола, що летів серед неба, і мав благовістити вічну Євангелію мешканцям землі, і кожному людові, і племені, і язику, і народові. (aiōnios g166)
А дим їхніх мук підійматиметься вічні віки. І не мають спокою день і ніч усі ті, хто вклоняється звірині та образу її, і приймає знамено ймення його. (aiōn g165)
І одна з чотирьох тих тварин дала сімом Анголам сім чаш золотих, наповнених гніву Бога, що живе повік віку. (aiōn g165)
Звірина, яку бачив я, була і нема, і має вийти з безодні і піде вона на погибіль. А мешканці землі, що їхні імена не записані в книгу життя від закладин світу, дивуватися будуть, як побачать, що звірина була і нема, і з'явиться. (Abyssos g12)
І вдруге сказали вони: Алілуя! І з неї дим виступає на вічні віки! (aiōn g165)
І схоплена була звірина, а з нею неправдивий пророк, що ознаки чинив перед нею, що ними звів тих, хто знамено звірини прийняв і поклонився був образові її. Обоє вони були вкинені живими до огняного озера, що сіркою горіло... (Limnē Pyr g3041 g4442)
І бачив я Ангола, що сходив із неба, що мав ключа від безодні, і кайдани великі в руці своїй. (Abyssos g12)
та й кинув його до безодні, і замкнув його, і печатку над ним поклав, щоб народи не зводив уже, аж поки не скінчиться тисяча років. А по цьому він розв'язаний буде на короткий час. (Abyssos g12)
А диявол, що зводив їх, був укинений в озеро огняне та сірчане, де звірина й пророк неправдивий. І мучені будуть вони день і ніч на вічні віки. (aiōn g165, Limnē Pyr g3041 g4442)
І дало море мертвих, що в ньому, і смерть і ад дали мертвих, що в них, і суджено їх згідно з їхніми вчинками. (Hadēs g86)
Смерть же та ад були вкинені в озеро огняне. Це друга смерть, озеро огняне. (Hadēs g86, Limnē Pyr g3041 g4442)
А хто не знайшовся написаний в книзі життя, той укинений буде в озеро огняне... (Limnē Pyr g3041 g4442)
А лякливим, і невірним, і мерзким, і душогубам, і розпусникам, і чарівникам, і ідолянам, і всім неправдомовцям, їхня частина в озері, що горить огнем та сіркою, а це друга смерть! (Limnē Pyr g3041 g4442)
А ночі вже більше не буде, і не буде потреби в світлі світильника, ані в світлі сонця, бо освітлює їх Господь, Бог, а вони царюватимуть вічні віки. (aiōn g165)

UKO > Aionian Verses: 263